Як у Харкові ТОВ «Фінрайт» позбавило житла матір з двома дітьми

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото:

Днями представники ТОВ «ФК «Фінрайт» заявили, що вони викупили право вимоги боргу за простроченим кредитом. І поки жінка була на роботі, зламали двері її кімнати в комуналці, змінили замки і поставили сигналізацію. Сім'я опинилась на вулиці просто неба.

Про те, як організоване злочинне угруповання масово позбавляє громадян житла.

Потерпіла - Наталя Лукієнко розповіла, що брала кредит в банку «Надра» в 2008 році. Потім її життя змінилося - вона залишилася одна з двома дітьми і її можливості повернення боргу сильно змінилися.

Люди, які назвали себе представниками ТОВ «Фінансова компанія «Фінрайт», за її відсутності проникли в квартиру, зламали двері її кімнати, поміняли замки і встановили сигналізацію. Сусідці, яка знімала все це, намагалися заборонити зйомку, посилаючись на неіснуючий закон.

На цю тему: Криминальный интернационал. Как захватывали агрофирму в Валках

Прибула на місце події Наталії представники «ТОВ «Фінрайт» заявили, що її кімната тепер належить їм. На питання про речі Наталії, що залишилися в квартирі, сказали, що віддадуть, якщо вона сплатить їм оренду їхні квартири. Втім, коли Наталя прийшла забирати речі, за її словами, ніяких ускладнень не виникло.

У відповідь на вимогу пред'явити документи, що свідчать про те, що ТОВ «Фінрайт» дійсно викупила право вимоги боргу, представники фірми відповіли відмовою. Частина документів Лукієнко вдалося сфотографувати, незважаючи на протидію людей, які захопили її квартиру. Але з них слід лише те, що вони вимагають у неї 52 тисячі доларів, що відчуження квартири зареєстровано нотаріусом Тетяною Луніною, і що сама Наталя та двоє її неповнолітніх синів зняті з реєстрації Харківською міськрадою. Ніяких даних про розгляд питання позбавлення житла неповнолітніх дітей опікунською радою немає. Також не були пред'явлені документи про придбання права вимоги боргу.

Довідка

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ «ФК «Фінрайт» зареєстровано в грудні 2016 року. На сьогодні його засновниками є ТОВ «Фаундерс Груп» і житель Харкова Юрій Погорєлов. Останній також є керівником. Засновники ТОВ «Фаундерс Груп» - жителі Харкова Андрій Чесний і Вікторія Бєляєва. Керівник - Андрій Чесний. Вони разом з Юрієм Погорєловим є кінцевими бенефіціарними власниками ТОВ «ФК «Фінрайт».

Кількість судових справ ТОВ «Фінрайт» за останні 3 роки - 859. В даний час до слухання призначені 80 справ. З них 8 - позови про визнання договорів недійсними. У цих позовах люди, яких ТОВ «Фінрайт» намагається позбавити житла, оскаржують правомірність їх вимог, так само як і законність договорів про викуп права вимоги боргів.

В даний час в Київському районному суді м.Харкова розглядається позов до ТОВ «ФК «Фінрайт», згідно якого фірма намагається забрати у людей квартиру, використовуючи підроблені документи. Право вимоги засвідчувала нотаріус м.Києва Ольга Макаренко. За фактом підробки документів порушено кримінальне провадження.

На цю тему: Мафия районного масштаба

Нотаріуси, які останнім часом найчастіше засвідчують документи про перехід квартир громадян у власність ТОВ «ФК «Фінрайт» - Ольга Макаренко (м.Київ) та Тетяна Луніна (м.Харків). Макаренко в даний час фігурує в кримінальній справі про підробку документів. Тетяна Луніна раніше фігурувала в кримінальному провадженні про шахрайство. Тоді вона засвідчила купівлю-продаж квартири без відома власника. В результаті людина позбувся житла.

Незважаючи на активну діяльність з відбирання житла у громадян, ТОВ «ФК «Фінрайт» має борги перед бюджетом. Станом на 1 березня 2021 року ці фірми складають 386778 гривень.

Засновники ТОВ «ФК «Фінрайт» паралельно також є засновниками інших фірм і громадських організацій. Юрій Погорєлов також є засновником ТОВ «Леко спорт» (фінансове посередництво), ТОВ «Фінансова компанія «Пріоритет». Вікторія Бєляєва складається в числі засновників ТОВ «Публічні процедури» і ТОВ «Фаундерс Груп». Андрій Чесні є засновником ТОВ «Фаундерс Груп», ТОВ «Локвуд» та ГО «Центр народного контролю та нагляду».

На цю тему: Дикие нравы «Харьковоблэнерго»: как клиента «поставили на счетчик»

ТОВ «Локвуд» фігурує в кримінальному провадженні №12019000000000452, порушену за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 382 КК України (умисне невиконання рішення суду).

Представник ТОВ «ФК «Фінрайт» Юрій Караченцев, якому було доручено відібрати квартиру у Наталії Лукієнко, зареєстрований на тимчасово окупованій території України в м.Донецьк.

Співзасновник ТОВ «Публічні процедури» Юлія Островська зареєстрована на тимчасово окупованій території України в м Луганськ.

Сергій Єрмаков, ІА “Хроніки”, спеціально для видання Аргумент


На цю тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]