Юрію Луценко доведеться "сісти". Разом з Ложкіним, Гонтаревою і Філатовим?

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото:

Як я й передбачав, генеральний, прости господи, прокурор Юрій Луценко вже готується дати рішучу та безкомпромісну оцінку тому беззаконню, яке в Україні насаджував колишній президент Порошенко.

Зокрема 12 квітня 2019 року Юрій Віталійович провів оперативну нараду, присвячену стану досудового розслідування й процесуального керівництва в так званій «справі Курченка» – кримінальному провадженню, в якому заступник начальника Департаменту міжнародно-правового співробітництва Генпрокуратури Кулик повідомив про підозри найближчим соратникам Порошенка Ложкіну, Гонтаревій, Філатову та Стеценку.

Ще наприкінці березня Луценко запевняв, що Кулик не мав жодних підстав для прийняття таких процесуальних рішень і ним ось-ось займеться Державне бюро розслідувань. Але ситуація в голові генерального, прости господи, прокурора вже розгорнулась на 180 градусів, що засвідчує протокол згадуваної оперативної наради, доставлений нам голуб'ячою поштою.

На цю тему: Прокурор Кулик требует открыть дело против замгенпрокурора Енина как пособника Курченко

Окрім заступників генпрокурора Єніна та Стрижевської, а також начальника Департаменту забезпечення діяльності керівництва Садикова та його заступниці Демської, у нараді взяли участь заступник начальника Управління особливо важливих справ Департаменту міжнародно-правового співробітництва Домбровський, начальник відділу цього Департаменту Лупу, заступник начальника відділу цього Департаменту Говорущак, начальник слідчого відділу цього Департаменту Куценко та слідчий Гайдар.

Нарада зазначила, що Куликом подано рапорт генеральному прокурору (у протоколі неправильно вказана посада Луценка як «генеральний прокурор України» – такої посади немає з 30 вересня 2016 року) про вчинення колишніми та діючими посадовими особами держави і Генеральної прокуратури України, зокрема особисто президентом України, низки дій, спрямованих на втручання у хід досудового розслідування кримінального провадження №12013220540000400. Під час обговорення прокурори та слідчі Генпрокуратури Лупу, Домбровський, Говорущак, Куценко та Гайдар заявили про загальну підтримку Кулика та його рапорту. Водночас зазначені прокурори та слідчі заявили про вчинення заступником генпрокурора Єніним дій, які сприйняті як непряме втручання в хід слідства з метою спонукання до прийняття певних рішень. Крім того, Куценко зазначив про наявність інформації про опосередкований вплив на слідство, особливо щодо розслідування питань купівлі-продажу групи компаній «Український Медіа Холдинг».

Що ж стосується підозр, про які Кулик повідомив найближчому оточенню Порошенка, то, виявляється, все було зроблено законно. Цитую протокол оперативної наради:

«У процесі обговорення стану досудового розслідування та процесуального керівництва в кримінальному провадженні №12013220540000400 повідомлення прокурором Куликом К.Г. про підозру Гонтаревій В.О., Ложкіну Б.Є., Філатову О.В., Стеценку К.В. та Злочевському М.В. прокурори у провадженні зазначили про наявність у матеріалах досудового розслідування достатніх доказів для прийняття таких процесуальних рішень».

На цю тему: Прокурор Кулик наполягає: Ложкін, Гонтарєва, Злочевський є фігурантами у справі Курченка

За підсумками наради прийнято рішення вжити заходи для виклику Гонтаревої, Ложкіна, Філатова, Стеценка для вручення письмових повідомлень про підозру – у тому числі шляхом розміщення відповідних повісток на офіційному веб-сайті Генпрокуратури та в газеті «Урядовий кур’єр».

Отже, чекаємо, що найближчим часом Єнін, отримавши копняка під зад, складе компанію своєму другу Семочку, а Лариса Сарган поширить заяву про професійний подвиг прокурора Кулика, який викрив корупцію в самому її лігві.

Володимир Бойко, сторінка автора у Facebook


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]