Транзит Венеры по диску Солнца

|
Версия для печатиВерсия для печати
Image Credit & Copyright: Chris Hetlage

 Это событие происходит парно, с промежутком в более ста лет, в научных кругах его называют «транзит Венеры»

Со времени изобретения телескопа в 1608 году, произошло только восемь транзитов Венеры . Следующий будет в декабре 2117.  В этом снимке с телескопа из штата Джоржиа, США, используется узкополосный H-альфа фильтр , чтобы показать круглый диск планеты на фоне солнечной поверхности,  где видны также  солнечные пятна ипротуберанцы. Транзит  длился 6 часов и 40 минут.  Фото  Chris Hetlage / nasa.gov


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]