На сегодняшний день СНГ превратилось в содружество диктатур

|
quote of day

«На сегодняшний день СНГ превратилось в содружество диктатур. Из бывших республик Советского Союза надежда на то, что довольно скоро там будет царить демократия есть только у трех субъектов - Грузии, Молдовы и пока еще у Украины. А что касается остальных государств - тут господство диктаторов. И теперь более логично считать, что СНГ превратилось в содружество диктатур. И это фактически в другую обертку завернутое то, что было в Советском Союзе. А Советский Союз был диктатурой. Диктатурой партии, диктатурой первого лица. Поэтому фактически сверху возвращаются советские порядки».

Станислав Шушкевич, экс-глава Беларуси, непосредственный участник Беловежских соглашений 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]