Путин дал понять: Россия не является частью западной цивилизации и не хочет ею быть

|
quote of day

«В сентябре 2011 года Путин одним махом опустил Россию до уровня авторитарных режимов „третьего мира“; он ясно и недвусмысленно дал понять, что она не является частью западной цивилизации и не хочет ею быть. Дружба с Европой и Америкой в новую внутриполитическую парадигму не укладывается: с кем поведешься, от того и наберешься. Наоборот, западные ценности следует всячески принижать и дискредитировать, представлять их сторонников в России как антинациональную „пятую колонну“, а Запад — в образе исторического врага, против которого надлежит сплачиваться».

Артем Кречетников, Русская служба Би-Би-Си


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]