Українофоб Табачник реалізовує завдання Кремля — нищить усе українське, щоб Україна врешті стала Малоросією

|
quote of day

«Після підписання так званого закону, так званим «гарантом» Конституції, все йде до того, що скоро Табачник буде привселюдно на площі перед своїм міністерством та на Майдані палити українські книжки. Це відбуватиметься у зв\’язку із прийняттям фашистського до української мови та культури закону. Звісно, у контексті усіх зусиль Табачника, цей закон дає йому роздолля, щоб цей українофоб на повну потужність міг реалізувати завдання Кремля — нищити усе українське, щоб Україна врешті стала Малоросією. Щоб наблизити Україну до статусу західної губернії Російської Федерації»

Ярослав Кендзьор, народний депутат


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]