«Аеропорт»: фильм о защитниках международного аэропорта «Донецк» имени Сергея Прокофьева

|
Версия для печатиВерсия для печати

Документальный фильм «Аэропорт» был снят по инициативе главы Администрации Президента Бориса Ложкина. Заказчиком фильма выступило Министерство обороны. Участие в создании фильма принимал Украинский кризисный медиа центр.

Продакшн и техническая поддержка фильма - Film.ua Group. Автор сценария - Алексей Гончарук, оператор-постановщик - Митя Киптилий, директор производства - Людмила Пичугина, режиссер монтажа - Андрей Трандин, звукорежиссер - Иван Галадюк.

В центре сюжета фильма «Аэропорт» - рассказы полковника войск спецназначения с позывным «Редут», который возглавил защиту международного аэропорта «Донецк» имени Сергея Прокофьева 1 октября 2014, и его товарищей - бойцов, волонтеров, журналистов. По замыслу авторов, в фильме достоверно восстановленные детали защиты Донецкого аэропорта. Лента показывает отважных защитников ДАПа, которых за мужество, выносливость, военную победу и героизм стали называть «киборгами».

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]