Бити. Молитися. Тримати. Як в Україні наркозалежних людей викрадають і позбавляють волі

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У молодого психолога Артема стається біда. Його близька людина страждає від наркотиків. Розвивається амфетаміновий психоз. Вона стає небезпечною — ходить зі зброєю і цілиться в людей. 

Артем починає шукати можливість врятувати її. І ще будучи студентом, протягом трьох років працює в реабілітаційних центрах для алко і наркозалежних людей. Ця робота травмує його – усі заклади – закритого типу, людей там утримують силою. 

Щоб дізнатися, що таке закриті центри і які методи там застосовують, журналісти Суспільного вирушають у різні міста України і опитують десятки колишніх реабілітантів. Розслідувачі викривають великі мережі центрів, у яких людей б'ють, зв'язують скотчем і змушують молитися. Команда Суспільного виявляє випадки, коли живими з центрів реабілітанти не поверталися. 

Під час свого розслідування журналісти також викривають, що за гроші в такий заклад можна закрити навіть людину без залежності. Система працює в тіні, і принципи такої реабілітації підтримують політики. Прихильником мережі МАА виявився сам президент Володимир Зеленський. Більше того, зараз українські політики намагаються узаконити фінасування приватних центрів з держбюджету.

Джерело: UA:Перший

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]