«Братки» уже пытаются «рулить» в послевыборных судах

|
Версия для печатиВерсия для печати

«Уберите камеру, пацаны» — «братки» уже «рулят» в послевыборных судах

Подробности событий в Киевском апелляционном административном суде — от 5 канала . Вчера в 16:00 там должно было начаться заседание по иску свободовца Александра Марченко, который обвиняет оператора серверной ОИК в введении ложной информации.

Однако зал суда был заблокирован десятками молодых людей спортивного телосложения. Они препятствовали фото-и видеосъемке .

Представители «Свободы» заявляют, что эти неизвестные — это люди кандидата самовыдвиженца Виталия Чудновского ... Лифт на 10-й этаж, где должно было состояться заседание, выключили.

Источник видео 5 канал


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]