Чем закончилась для «братков» попытка вымогать деньги у дальнобойщиков

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вот что заначит солидарность:  дальнобойщики проучили вымогателей, которые пытались стребовать деньги у их коллеги, якобы  за проезд по трассе. Запись с видеорегистратора одной из машин.

Местные рэкетиры, необдуманно решили поживиться,  потребовали денег у водителя, который остановил свою фуру чтобы устранить неисправность. Водитель по рации сообщил своим коллегам о случившемся и попросил помощи. Несколько подъехавших фур заблокировали «девятку» на которой приехали бандиты. После этого дальнобойщики избили преступников и перевернули их автомобиль.

Осторожно, присутствует ненормативная лексика.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]