Чоловік генпрокурорки провернув схему з отримання 774 644 грн

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Денис Колесник, чоловік генерального прокурора Ірини Венедіктової, звільнився з посади заступника начальника Кіберполіції та, отримавши майже 800 тисяч гривень «вихідної допомоги»,вирішив повернутися на ту ж посаду, йдеться в журналістському розслідуванні Bihus.Info.

Автори матеріалу зазначають, що 25 вересня Колесник подав рапорт на звільнення. Він також оформив документи на виплату разової допомоги, «оздоровчих» та компенсації за невикористані відпустки. 30 вересня Колесника офіційно звільнили.

Нацполіція виплатила колишньому співробітнику 774 644 гривень. З них:

  • 608 тисяч - разова допомога при звільненні;
  • 103 тисячі - компенсація за невикористані відпустки та невиплачені премії;
  • 60 тисяч - кошти на оздоровлення (в заяві Колесник зазначив, що перехворів на COVID-19).

Однак навіть після офіційного звільнення Колесник був указаний на офіційному сайті відомства як замначальника кіберполіції.

1 жовтня було оголошено конкурс на вакантну посаду, і Колесник подався на нього.

Автори розслідування звернули увагу на те, що чоловік Венедіктової звільнився з посади заступника начальника Кіберполіції, що відноситься до середнього складу поліції. А коли подавався на конкурс, цю посаду перевели до категорії державної служби. Журналісти припускають, що нова-стара посаду може стати сходинкою в кар'єрних сходах Колесника на держслужбі.

"У чому сенс? У тому, що... держслужбовець Колесник може стати ким завгодно і переводитися не між поліцією і поліцією, а туди, куди захоче», - йдеться в сюжеті.

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]