Дикие люди: часы, понты, политики, олигархи и чиновники

|
Версия для печатиВерсия для печати

Для отечественных политиков, олигархов и чиновников часы — это статусная вещь, признак принадлежности к закрытому клану богачей и хозяев жизни. Жаль только, что продолжительность этой иллюзии не продлит никакой турбийон с жакемарами. Кто не знает, жакемары — это такие движущиеся фигурки людей или животных, размещенные на циферблате часов, которые имитируют отсчет времени.

В блестящий и драгоценный мир собственников дорогих часов погрузился корреспондент программы «Знак оклику!» телеканала ТВi Максим Савчук, а также приговор теще Колесниченко, прорив  станции аэрации и реформа БТИ


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]