«Если отбросить лирику про Люду и тюрьму - работает Витя хреново, но я все равно за Витю»

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Енакиево очень тяжело не нарваться на друзей и знакомых президента Януковича. Заговоришь с мужиком возле рюмочной — а он оказывается с «Витьком в одном цеху работал». Расскажет, как кента не хотели брать на завод после отсидки...

Известный  блогер Frankensstein (Денис Казанский), в Енакиево  снимал  документальный фильм про экологию, делали с друзьями репортаж о городе и опрашивали местных жителей о том, как им живется с президентом-земляком. Повстречавшийся им знакомый Виктора Федоровича поделился своими воспоминаниями о годах совместной работы с будущим гарантом на металлургическом заводе.

Общий лейтмотив беседы, если отбросить лирику про Люду и тюрьму — работает Витя хреново, но я все равно за Витю, потому что я с ним работал тридцать лет назад.

Донбасс живет по законам вайнахского тейпа. Правила цивилизованного общества здесь не работают, отмечает автор видео. Видео: frankensstein


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]