Как побеждала Джамала (интервью победительницы, и как пришла победа)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Украинская певица Джамала выиграла 61-й песенный конкурс «Евровидение-2016». Она исполнила песню «1944» на английском языке с припевом на крымскотатарском. В ней певица рассказала о депортации крымских татар при Сталине.«1944» По словам Джамалы, она написала «1944», вдохновившись рассказом прабабушки, которая пережила депортацию.

Сначала Австралия была лидером по итогам голосования среди жюри стран-участниц конкурса, а затем по сумме голосов жюри и телезрителей украинская певица стала победителем.

Джамала получила 211 баллов от жюри стран-участниц конкурса, и 323 бала по итогам смс-голосования зрителей и стала победительницей конкурса. Россия заняла третье место.

Так пришла победа:

А так встретили победу украинские журналисты в ньюсруме:

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]