Как противостоять российским троллям - видеоинструкция

|
Версия для печатиВерсия для печати

В ролике при помощи фото, видео и анимации рассказывается о наиболее известных фальшивках российской пропаганды и даются практические советы, как же бороться с троллями и ботами.

Видео подготовил белорусский блогер belamova.

«Даже белорусский язык в Беларуси называют угрозой «русскому миру» — говорится в ролике.

Вот какие советы дает автор ролика:

1) Ни в коем случае не отвечайте на реплики троллей. Они провоцируют вас, чтобы забрать ваше время и получить за это деньги.

2) Блокируйте троллей. Не давайте им возможности повлиять на ваш аккаунт.

3) Не используйте слова, которые могут стать причиной для блокировки.

Видео доступно с субтитрами на английской, российской и белорусском языках.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]