Как Путин и его друзья связаны с трупом Литвиненко

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Немецкий журналист Эгмонт Р. Кох несколько лет расследовал убийство Александра Литвиненко и предполагает, что экс-офицер КГБ был отравлен в Лондоне теми, кто очень боялся раскрытия дела русской мафии в Испании

К такой догадке Кох пришел, изучив некоторые вехи биографии российского президента и его давние дружеские связи с петербургскими авторитетами. 
Документальный фильм «Московский след», выпущенный телекомпанией ZDF, получил мировую известность. 

С его русскоязычной версией мы и предлагаем вам ознакомиться.

Видео:  openrussia.org 


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]