Как сотрудники УГО напали на съемочную группу программы «Схемы»

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Работники Управления государственной охраны Украины совершили нападение на съемочную группу программы «Схемы» – журналиста Михаила Ткача и оператора Бориса Троценко – в ночь на 16 сентября рядом с ресторанным комплексом в Козине, где, по информации журналистов, праздновали свадьбу сына генпрокурора Юрия Луценко.

Во время съемок на въезде в комплекс съемочная группа неоднократно демонстрировала журналистские удостоверения сотрудникам УГО. Но, когда с закрытой вечеринки собрался выезжать президент Украины Петр Порошенко, два представителя УГО, чтобы помешать съемке выхода и выезда президента применили физическую силу по отношению к журналистам.

Видео: программа «Схемы» – проект Радіо Свобода и канала «UA: Первый».


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]