Как закрывали Киевраду: бывший бандит Лича, Герега, очки Яценюка (полная версия)

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Напомним, вчера работа Киевсовета началась с потасовок. Оппозиция считает Киевсовет нелегитимным. Депутаты из оппозиционных фракций Рады и депутаты от оппозиции в Киевсовете заблокировали работу горсовета.

После совещания в кабинете у секретаря Киевского городского совета Галины Гереги было принято решение о закрытии сессии.

Секретарь Киевсовета Галина Герега считает нужным обратиться в правоохранительные органы, в частности, прокуратуру, по поводу сегодняшних событий в горсовете.

депутат Киеврады от блока Литвина Александр Лищенко

депутат Киеврады от блока Литвина Александр Лищенко

Стоит отметить, что депутат Киеврады от блока Литвина Александр Лищенко, более известный в криминальных кругах по кличке «Лича», в полной мере показал свой нрав «быка из 90-х» (начиная с 15-й минуты)

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]