Міністр Шкарлет, шахрайство в науці та «поляна» за дисертацію

|
Версия для печатиВерсия для печати

 В Україні біда з наукою! Цю сумну «не новину» ми знов згадали через скандал з ледь не силовим призначенням виконувачем обов’язків міністра освіти і науки Сергія Шкарлета.

Він ректор Чернігівського національного технологічного університету, раніше був членом «Партії регіонів» і зашкварно палився на плагіаті. Сам Шкарлет не визнає плагіату зі свого боку, говорячи, що «в нього там є квадратні дужечки».

Протягом останніх десяти років Україною несуться дисергейти, в межах яких викривається шахрайство та плагіат у дисертаціях, які свідчать про серйозні проблеми в системі освіти і науки.

Тож у цьому випуску ЩЕ Макс Щербина розглядає українську університетську науку та порівнює її із західною. Що відбувається на вищому рівні університетської освіти, з якого і починається підготовка наукових кадрів? Там страшне ...

Відео: Телебачення Торонто


В тему: 

 

 

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]