Почему главный военный прокурор Анатолий Матиос бегает от журналистов

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Главный военный прокурор Анатолий Матиос, который номинируется на должность руководителя Государственного бюро расследований, три этажа бежал от вопросов журналистов о подозрительных дивидендах, полученным им от бизнеса его жены.

«Я не буду вам ничего объяснять. Читайте декларацию, обращайтесь официально», - ответил Матиос на вопросы программы «Наши деньги» о том, какой бизнес принес его семье почти 34000000 грн дивидендов.

 

В декларации за 2015-й Анатолий Матиос указал общую с женой собственность на 10 млн грн. дивидендов от ООО «Полиекспо» и 24 млн грн. дивидендов от ООО «Ампир». Основателем и бенефициарным владельцем обеих компаний есть жена Анатолия Матиос Ирина Барах, с которой они состоят в браке с 2014 года.

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]