Рашизм во всей свое красе. Россия в православно-путинском угаре стремительно теряет человеческий облик

|
Версия для печатиВерсия для печати

Видеоролик о том как женщину с украинской символикой затерроризировали сначала какието молодчики в московском метро, а затем и полицейские, говорит сам за себя — Россия в православно-путинском угаре стремительно теряет человеческий облик.

По-английски это называется Harassment — притеснение, преследование с целью напугать. За такое поведение в Американском метро задержали бы тех, кто преследует (колорадов), независимо от «лояльности» к властям. В Российском метро задержали не виновных, а жертву притеснения. Обратите внимание, что женщина уходила от этих Рашистов, чтобы избавится от них, а они шли вслед за ней — это один из классических показателей, кто виноват.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]