Реконструкция конфликта в Керченском проливе по версии ГПУ

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Россия утверждает, что соблюдает нормы международного права, но почему-то не знает, что торговые суда и военные корабли под флагом Украины пользуются в Азовском море и Керченском проливе свободой судоходства согласно двухстороннему договору касательно использования Азовского моря. И эта норма была абсолютно нарушена Россией 25 ноября.

На видео подана реконструкция событий в Керченском проливе. Украинские корабли, не нарушая международного и морского права, находились в нейтральных водах, вовремя предупреждали о всех своих действиях и даже получали разрешения от российской стороны. Но в один момент вдруг все меняется…

Источник: Генеральна прокуратура України

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]