«Русский мир» в Донецке считает, что это их земля - шахтеры не против?

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Показательное видео из Донецка появилось. На нем некая вооруженная банда, состоящая преимущественно из выходцев из Кавказа и нескольких русских, в центре Донецка выступает с угрозами в адрес, видимо главарей «ДНР», в связи с убийством члена их банды чеченца.

Суть предъявы в том, что бандитам пообещали выдать убийцу их братка для того чтобы они собсвенноручно его убили. Приехала банда из Краснодона, на отжатых внедорожниках. Такой вот «русский мир» нынче в Донецке. В конце ролика, главарь банды напоминает жителям шахтерского края, кто на чьей земле находится.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]