Слова Азарова Н.Я. о том, что ямковой ремонт дорог в Украине закончен - ОБМАН

|
Версия для печатиВерсия для печати

Наш читатель прислал видео, которое убедительно доказывает, что  слова премьера о завершении ремонта ям на дорогах, не более чем блеф.

Читатель пишет: «После слов Азарова Н.Я. что ямковой ремонт дорог в Украине закончен . СКАЖУ ЧТО ЭТО ОБМАН. Дороги от ресторана "Застава" в 3 км. от Умани Черкасской области до села Подобная Маньковского района, Черкасской области , а это 18 км, не существует по состоянию на 3 марта2013 года А это международная трасса за 5 копеек ,которые украли И пусть после этого объяснят что один участок дороги годами стоит , а другой уже 10 раз ремонтируют. И кто за все это будет отвечать и будет-ли?????»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]