Тупые. Олег Царев, как продолжатель идей Чухче-Януковича

|
Версия для печатиВерсия для печати

«Видный» деятель ПР, ярый приверженец «русского мира» и георгиевских ленточек, а также  кандидат в президенты Украины Олег Царев, услышав простой вопрос от ведущего  Громадского ТВ Романа Скрипина, показал истинные глубины своего интеллекта. Янукович бы аплодировал его ответам.

Стоит отметить, что этот деятель пользуется невероятной популярностью на российском ТВ, его часто можно видеть в различных программах, где он несет порой запредельную чушь, что собственно и свойственно практически всему сегодняшнему росТВ. Потом, обычные россияне, насмотревшись этого бреда, множат его многократно на митингах организованных властью.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]