Утро в Пхеньяне. Прикоснись к тоталитаризму

|
Версия для печатиВерсия для печати

Утро в столице Северной Корее, Пхеньяне всегда начинается с патриотических песен, под которые местные жители стройными рядами спешат на работу.

Здесь отовсюду видна башня идей Чучхе — 170-метровый обелиск из гранита, символ национальной идеологии и самоизоляции Северной Кореи и 105-этажное здание, гостиницы «Рюгён», возвышающееся на 330 метров над Пхеньяном, которую строили 25 лет

В отличие от Китая, в Северной Корее, очень мало людей передвигается на велосипедах, еще меньше — на автомобилях, купить автомобиль практически невозможно, их выдают по разнарядке особо отличившимся гражданам. Источник видео  youtube.com

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]