Видит ли кошка себя в зеркале?

|
Версия для печатиВерсия для печати

Многие любители кошек задаются вопросом:  видит ли кошка себя в зеркале? Оказывается когда кошки смотрят в зеркало, они видят свое отражение почти так же как и люди. Другой вопрос, как они интерпретируют, то что они видят в зеркале.

Поведенческие аналитики считают, что кошки не знают и не понимают то, что именно они отражаются в зеркале. Они воспринимают свое отражение, как отражение другого животного, поэтому часто пугаются увидев свое отражение в зеркале, ведут себя так, как бы увидели другое животное. То же относится и к собакам, которые видят себя в зеркале.

Милый котенок часто играет со своим отражением в зеркале, но через несколько дней он устает от игры и это перестает его интересовать. Наиболее вероятной причиной того, что котенку надоедает играть есть то, что движется зеркальное отображение так предсказуемо.

Когда маленькие дети смотрят на себя в зеркало, они не понимают, что именно они отражены в зеркале, пока им взрослые об этом не скажут. То же самое касается кошек. Ребенок человеческий учится признавать свое отражение в зеркале, но кошка так никогда и не узнает, что именно она отражена в зеркале. Кошка глядя на себя в зеркале всегда будет видеть другого зверя.

А так, как кошки предпочитают боле доверять своему нюху чем зрению, некоторые из них могут и не разглядеть в зеркале свое отражение, так, как оно не сопровождается запахом, отмечает  сайт 2december .


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

18:15
Одіозну шалаву з ДПСУ звільнили з військової служби, її "папіка"-генерала - ні
17:32
На 19-й день після прийняття Зеленський підписав закон про скасування пільг для грального бізнесу
17:01
Цього року випускники шкіл не складатимуть ні ДПА, ні ЗНО
16:40
В ФРН потреба в квартирах для біженців з України - близько 600 тисяч
16:21
Какие критерии стоит учитывать, чтобы покупка дивана не разочаровала? Barin House дает советы
16:03
Другий рік війни росії проти України буде ще страшнішим - NYT
15:34
Слідом за Арахамією, Гетманцев публічно сумує за бійцем «батальйону Монако» Абрамовичем, який склав мандат
15:06
Через рік від початку «великої війни» Рада спромоглася звільнити від ПДВ та мита коптери і тепловізори
14:38
Землетрус у Туреччини та Сирії "зачепив" Ліван, Ірак, Єгипет, Грецію, Кіпр, Вірменію, Ізраїль
14:06
Норвегія вже планує виділити допомогу Україні в понад 6 млрд євро протягом 5 років

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]