Видит ли кошка себя в зеркале?

|
Версия для печатиВерсия для печати

Многие любители кошек задаются вопросом:  видит ли кошка себя в зеркале? Оказывается когда кошки смотрят в зеркало, они видят свое отражение почти так же как и люди. Другой вопрос, как они интерпретируют, то что они видят в зеркале.

Поведенческие аналитики считают, что кошки не знают и не понимают то, что именно они отражаются в зеркале. Они воспринимают свое отражение, как отражение другого животного, поэтому часто пугаются увидев свое отражение в зеркале, ведут себя так, как бы увидели другое животное. То же относится и к собакам, которые видят себя в зеркале.

Милый котенок часто играет со своим отражением в зеркале, но через несколько дней он устает от игры и это перестает его интересовать. Наиболее вероятной причиной того, что котенку надоедает играть есть то, что движется зеркальное отображение так предсказуемо.

Когда маленькие дети смотрят на себя в зеркало, они не понимают, что именно они отражены в зеркале, пока им взрослые об этом не скажут. То же самое касается кошек. Ребенок человеческий учится признавать свое отражение в зеркале, но кошка так никогда и не узнает, что именно она отражена в зеркале. Кошка глядя на себя в зеркале всегда будет видеть другого зверя.

А так, как кошки предпочитают боле доверять своему нюху чем зрению, некоторые из них могут и не разглядеть в зеркале свое отражение, так, как оно не сопровождается запахом, отмечает  сайт 2december .


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:16
У неділю, 27 листопада в Україні хмарно та сиро: в центрі, на півдні та на сході дощі
19:20
Масштаб застосування артилерії у війні в Україні перевершує інші військові кампанії останнього часу
17:03
Прем'єр-міністр Польщі: дії росії можуть призвести до нового Голодомору
16:12
У Києві продовжують діяти екстрені відключення: світло буде почергово вмикатись всім мешканцям до стабілізації ситуації
16:12
У Києві продовжують діяти екстрені відключення: світло буде почергово вмикатись всім мешканцям до стабілізації ситуації
15:24
Кількість поранених внаслідок ракетного удару по Дніпру зросла до тринадцяти
14:56
В Україні після масштабного знеструмлення відновили 73% мобільної мережі
13:11
У Генштабі ЗСУ пояснили російським солдатам, як правильно здаватися в полон
12:06
В Україні готують базу даних путінських пропагандистів, які закликають до геноциду
11:01
Ув'язнених із колоній поряд із російсько-українським кордоном масово переводять до інших регіонів РФ

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]