Возле ВР стримеру от ПР, который пиарит «Беркут» и «титушек», любимые им гопники набили морду

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Известный в узких кругах стример от ПР, который с вожделением относится к «Беркуту»  и «титушкам» Сергей Рулёв, имеющий беспрепятственный доступ ко всем объектам закрытым для других журналистов, при съемке Антимайдана вчера, получил от своих друзей в георгиевских ленточках несколько чуствительных ударов. 

Он пытался уверить гопников в том что он лучший друг Зинченка, коменданта Антимайдана, но его стенания не возымели никакого действия, морду ему видимо набили. Видео: Сергей Рулёв

Гопник из Харькова по имени «позывной Топаз» пойман в Киеве на Русановке на следующий день,   отрядами районной самообороны.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]