Як для армії закупили «бронежилети, що прострілюються» і що нового в «справі Марченка»?

|
Версия для печатиВерсия для печати

 На сьомий рік бойових дій на сході України чи не щодня з фронту надходять дані про обстріли. Лише від початку цього року загинув 41 український військовий.

Про належне оснащення армії мали б потурбуватися армійські генерали в Києві – однак минулого року гучно прогримів скандал: ДБР звинуватило в «закупівлі 20 тисяч неякісних бронежилетів» чиновників Міноборони, серед яких і генерал Марченко. Експертиза слідчих показала, що при намоканні один із захисних елементів бронежилету прострілюються – а, отже, може не повною мірою захищати життя українських бійців на фронті.

«Схеми» отримали раніше неопубліковані записи розмови із кабінетів посадовців Міноборони, проаналізували їх, співставили з подіями того часу й зв’язалися з їхніми фігурантами. Відтак журналісти спробували відтворити повну картину того, що сталося в історії з «неякісними бронежилетами» для української армії, і з’ясувати: чи дійсно ці вироби простілюються, де вони зараз і чи зробили в Міноборони висновки після цієї резонансної історії?

Відео: Радіо Свобода

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]