Як "слуги народу" легалізують схематоз:10 років - і крадена земля твоя!

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Верховна Рада ухвалила законопроєкт, який створює фактичні ризики для дерибану державної землі. Якщо ділянку незаконно передали в приватні руки понад 10 років тому – її повернення може стати неможливим. А якщо держава спробує це зробити – муситиме компенсувати "власнику" ринкову вартість.

Це означатиме, що кримінальні справи про земельні махінації просто втратять сенс. Маєтки на березі Київського водосховища, будинки в лісах, палац Косюка біля Феофанії та інші незаконні забудови – тепер можуть стати нормою. 

Автори законопроєкту кажуть, що документ захищає добросовісних набувачів. І через це його навіть підтримали деякі бізнес-спільноти. Але попри "позитив", законопроєкт допомагає тим, хто намутив схємку з землею багато років тому. 

Що назавжди може втратити держава, якщо президент підпише законопроєкт - у відео Світлани Стеценко.

Відео: BIHUS Info


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]