Зе-депутатство заради власного бізнесу: як «слуги народу» використовують народну довіру для збагачення себе

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Вже понад рік Олександр Куницький або також відомий блогер ZPSanek – народний депутат, який пройшов у Раду по мажоритарці від «Слуги народу». Як парламентар він мав би діяти в інтересах громади, яка його обрала.

Та, як виявили «Схеми», схоже, Куницький вирішив, всупереч закону, скористатися ним у приватних інтересах.

Зібрані журналістами факти та документи свідчать про те, що він займається операційною діяльністю приватного бізнесу та його просуванням, в тому числі просто в стінах парламенту. Йдеться про «Автоентерпрайз» – групу приватних компаній, що займаються імпортом електрокарів з-за кордону та виготовленням і встановленням зарядних станцій для них.

А також, як з’ясували «Схеми», будучи членом правоохоронного комітету – ініціює кримінальні провадження проти силовиків, які взялися розслідувати можливі фінансові махінації, використовуючи для цього депутатський мандат та владні інструменти, надані депутату для роботи в інтересах усього суспільства, а не конкретного бізнесу. На думку антикорупційних юристів, такі дії «слуги народу» варто розглядати як «зловживання владою народного депутата».

Відео: Радіо Свобода


В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]