НАТО констатировало разжигание Россией конфликта в восточной Украине

|
Версия для печатиВерсия для печати

В НАТО выразили обеспокоенность в связи с ухудшением ситуации в Донбассе. Главнокомандующий объединенных вооруженных сил НАТО в Европе генерал Филипп Бридлав призвал Россию перестать разжигать конфликт в восточной Украине.

Об этом Филипп Бридлав заявил в своем Twitter. «Обеспокоены возобновлением боевых действий в Украине. Жизненно важно, чтобы все стороны оттащили силы, а Россия перестала разжигать конфликт», — написал генерал.

Ранее Бридлав заявил, что Западу следует рассмотреть вопрос об использовании всех средств для помощи Украине.

«Мы видим, что против Украины используются дипломатические инструменты, информационные инструменты, экономические инструменты, применяются военные средства. Поэтому на Западе, я думаю, должны рассмотреть в качестве ответа все наши инструменты», — отмечал генерал.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]