Фото:

Територіальна оборона України: десять особливостей, які закладають основи для нової філософії якщо не всього війська, то значної його частини

2022-05-25 08:36 | Війна з Росією

Так склалося, що Тероборону довелося створювати практично в умовах бойових дій. Слід визнати, що дещо зарано залучили їхні сили до бойових дій, закриваючи прогалини у мобілізації та розгортанні Збройних Сил.

Фото:

Війна Росії проти України і проблема Придністровʼя

2022-05-25 08:29 | Війна з Росією

 Повномасштабна війна Росії проти України де-факто зруйнувала наявні механізми міжнародної безпеки, а також поставила під сумнів ефективність міжнародних інституцій - ООН, ОБСЄ, Ради Європи тощо.

Фото:

“Кремль не розуміє, що напав не просто на Україну – він напав на Майдан. На людей Свободи”

2022-05-25 08:22 | Війна з Росією

Розмова з істориком про те, звідки вийшла Росія, куди прямує та чому зрештою наші шляхи розійдуться назавжди, навіть якщо Україна не зможе скористатися плодами своєї перемоги

Закривавлена іграшка на залізничному вокзалі в Краматорську після російського ра

Росія порушує майже всі закони та звичаї війни

2022-05-24 08:36 | Війна з Росією

Протягом трьох місяців повномасштабної війни в Україні Росія порушує закони та звичаї ведення війни. Від злочинів проти цивільних українців до руйнування критичної інфраструктури — окупанти щоразу нехтують...

Illustration by Rebecca Chew/The New York Times; photograph by Chip Somodevilla/

Атака Кремля на Україну через впливові західні ЗМІ? «Огидно. Це тиск на Україну «союзників»

2022-05-24 08:22 | Війна з Росією

 Низка міжнародних експертів, які спостерігають за подіями в Україні, розкритикували редакційну статтю New York Times, де автори, серед іншого, допустили, що Україна буде змушена поступитись територіями Росії.

Фото:  Як заборонити або припинення діяльность УПЦ (МП/РПЦ) в Україні

Як заборонити або припинення діяльность УПЦ (МП/РПЦ) в Україні

2022-05-24 08:20 | Війна з Росією

Є всі підстави констатувати, що діяльність будь-яких релігійних організацій та їх членів має відбуватись лише в межах чинного законодавства України, а наслідком його порушення повинні бути відповідні каральні санкції з боку державних інституцій щодо тих осіб та органів, які умисно чи не умисно...

Фото:  «Живі та мертві»

«Живі та мертві»

2022-05-23 08:36 | Війна з Росією

Про напрями інформаційної, технічної та правової протидії російській федерації.

Фото:  Петра Прохазкова

"Байдуже, що вже буде з самою Росією – лиш би вона не загрожувала навколишньому світові"

2022-05-23 08:29 | Війна з Росією

 Народ [України] об’єднаний і злий. А от російське суспільство в тотальному занепаді. Єдине, що тримає і поєднує зараз російське суспільство, – це оті огидні, практично фашистські ідеї, весь цей пропагандистський етос.

Фото:  The Ukrainians

"Ми намагалися цивілізувати Московію кількасот років тому й тепер бачимо, що це марна справа"

2022-05-23 08:22 | Війна з Росією

Якщо Путін йде до церкви, це не означає, що він має стосунок до православної традиції, або що він вірянин. Навпаки, це Церква має проблему, бо дивиться на цю людину як на певний ідеал.

Фото:

Психлікарня у Ворзелі була захоплена російськими окупантами: "Зараз у нас є потреба абсолютно в усьому"

2022-05-22 08:36 | Війна з Росією

Початок травня. Ворзель, що на Київщині, потроху оговтується від окупації. Двори затягуються зеленню, вибиті вибухами вікна — плівкою. Одним будинкам бракує стін, іншим — дахів. На тих, яким пощастило, лише подряпини від уламків і вирви у дворах.

Фото:  Шлях до свободи: семеро у “дев’ятці” три доби проривалися з Бердянська

Шлях до свободи: як українці прориваються з окупованого Бердянська до Запоріжжя

2022-05-22 08:29 | Війна з Росією

"Куди ти поїдеш? Тут хоч не стріляють", – чула я від багатьох людей. Їм теж в окупації некомфортно, але страх перед невідомим паралізує бажання жити вільно. До війни 230 км від Бердянська до Запоріжжя (через Василівку) маршруткою можна було подолати за 3 год.

Иллюстрация The New York Times; Фотография Клайва Роуза, Александра Неменова и К

Идеология путинской России - шизофашизм. Мир должен признать это

2022-05-21 08:36 | Війна з Росією

Называть других фашистами, будучи самим фашистом - основной метод риторики путинизма. Американский философ Джейсон Стэнли называет это "подрывной пропагандой". Я назвал это "шизофашизмом". У украинцев есть самая элегантная формулировка. Они называют это "рашизмом...

Фото:

До трибуналу Путін мабуть не доживе

2022-05-21 08:29 | Війна з Росією

 По-перше, Україна має оголосити Путіна воєнним злочинцем. По-друге, маємо подати позов. Гаазька прокуратура працює в Україні, але офіційного позову проти Росії за воєнні злочини досі немає.

Это сумели повторить. Как путинская пропаганда старательно копирует гитлеровскую

Это сумели повторить. Как путинская пропаганда старательно копирует гитлеровскую

2022-05-21 08:22 | Війна з Росією

Все пропаганды похожи друг на друга, потому что они подчиняются одним и тем же законам. Общеизвестно, что современная российская пропаганда активно использует лексику и символы советской периода Второй мировой войны. Но, оказывается, и на гитлеровскую пропаганду она очень похожа.

 Акція у Відні “Порожні візки” в пам’ять про загиблих українських дітей Фото: le

Воєнні злочини Росія проти дітей України

2022-05-20 08:36 | Війна з Росією

З початку повномасштабної агресії проти України вище військове та політичне керівництво Росії, а також військовослужбовці збройних сил держави-агресора вчиняють численні воєнні злочини.

Фото:

Головна мішень російської військової агресії та рашизму - українська ідентичність

2022-05-20 08:29 | Війна з Росією

 Головною метою російської військової агресії проти України є знищення державного та національного самовизначення українців, їх асиміляція та інтеграція в соціокультурний простір «руского міра», новий імперський проєкт квазі-СРСР.

Фото:  Картина Марії Примаченко "Атомна війна, будь проклята вона!", 1978 рік

Російські звірі та культурні чистки. Як окупанти руйнують українські музеї й вивозить мистецтво

2022-05-20 08:20 | Війна з Росією

Російська війна в Україні забирає не лише життя українців - вона знищує її культурну спадщину. Бомби руйнують музеї, бібліотеки, церкви й мечеті, університети й театри.

Фото:

Фаза тривалої війни. Відлік розпочався

2022-05-19 08:36 | Війна з Росією

Деякі епізоди війни у травні справді вражають. Наприклад, спроба військ РФ форсувати річку Сіверський Донець, де ворог втратив 485 із 550 військових 74 мотострілецької бригади, спрямованих на виконання завдання. 

Фото:  Олександр Дугін, ідеолог «русского мира», викладач Військовій академії  Р

Як російська культура вбиває

2022-05-19 08:29 | Війна з Росією

У перехопленнях розмов між російськими солдатами та їхніми дружинами або матерями, саме жінки не тільки просять своїх чоловіків займатися мародерством, але й виправдовують зґвалтування та катування в Україні і навіть закликають до них.

Фото:

«Етнічна зброя»: дещо про феномен «п’ятої колони»

2022-05-19 08:22 | Війна з Росією

Нині поняття «п’ята колона» є дуже поширеним. Але народилося воно в Іспанії в 1936 році, коли заколотники, що виступили проти Іспанської республіки, наступали на Мадрид чотирма колонами. В той самий момент генерал заколотників Еміліо Мола заявив на радіо, що центр столиці буде...


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]