Фото:

Київська Русь чи Давня Русь: Шість тверджень які спростовують російську пропаганду

2022-06-30 08:20 | Наша історія

 Росія нахабно привласнила історію Київської Русі та маніпулює нашим минулим.Міфи про Русь розвінчує Вадим Арістов, кандидат історичних наук, викладач Києво-Могилянської академії. 

Фото:

Російське звірство: від Саліни до Бучі

2022-06-25 08:22 | Наша історія

Глобалізація, політкоректність, причісування історії, роззброєння – чого варті всі ті здобутки цивілізації після звірячого насильства в Україні, в центрі Європи, в режимі онлайн, відкрито і неприховано? Але сучасній людині цього мало, щоб повірити – вона мусить торкнутися рукою...

Фото:  Немецкие военные на восточном фронте, июнь 1941. Источник: Википедия

Что значило для поляков нападение Гитлера на СССР 22 июня 1941 года

2022-06-22 08:22 | Світова

Ранним утром в воскресенье, 22 июня 1941 года, немецкие войска приступили к реализации плана под кодовым названием «Барбаросса» — это стало одной из самых масштабных военных операций в мировой истории.

Фото:  «Не купуйте хліба, вкраденого в України». Документ

«Не купуйте хліба, вкраденого в України». Документ

2022-06-12 08:22 | Наша історія

 На тлі вивезення окупантами з Херсонщини та інших регіонів України пшениці, овочів, іншої продукції та сільськогосподарської техніки до росії доволі актуальною є «Відозва Вищої Ради української еміграції», яка зберігається в архіві розвідки.

Фото:  Харьков после российских ракетных ударов.Фото: РАР/Andrzej Lange

Преступления путинской армии в Украине вызывают однозначные ассоциации с преступлениями Красной армии в Польше

2022-06-11 08:22 | Світова

Историк, пресс-секретарь Института национальной памяти Рафал Леськевич - об исторических параллелях между Второй мировой войной и нынешней войной России против Украины.

Фото:

Як проводилась кацапізація Донбасу на початку XX ст.

2022-06-02 08:22 | Наша історія

"Портрет царя й цариці висів в хаті поруч з образом Бога й різних святих. Дітям то говорило — що цар, — це такий же святий, як інші святі. Коли на час закінчення школи дістав я якось до рук "...

Уроки історії: 363 роки тому московити спалили Борзну “за їхню затятість”

Уроки історії: 363 роки тому московити спалили Борзну “за затятість спротиву”

2022-05-22 08:22 | Наша історія

 12 травня 1659 року царське військо “висікло та випалило” непокірне містечко. Козацьких жінок і дітей насильно вивезли у підконтрольні Московії міста. То була перша російсько-українська війна.

Фото:

Чому конфлікт довкола острова Тузла 2003 року у Керченській протоці варто вважати прелюдією до повномасштабної війни

2022-05-16 08:23 | Наша історія

Російсько-українська війна була запрограмована. Її не можливо було ані уникнути, ані відвернути — хіба відтягнути в часі. Існування самостійної України ніколи не входило в плани кремлівських правителів.

Фото:

Якби не Україна – не було б Дня Перемоги

2022-05-09 08:20 | Наша історія

Уперше за 77 років основним героєм Дня Перемоги буде не Росія, а Україна. Увага країн, котрі по-справжньому шанують ці травневі дати, буде звернена на українців. На націю, котра колись уже зазнала горя через навалу людиноненависницького режиму, а нині потерпає від цього знову. Тому що never...

Фото:  Про смерть в українській історії

Про смерть в українській історії. Як українці здавна ставилися до смерті?

2022-04-24 08:36 | Наша історія

 Всю Українську Книгу Мертвих, яка існує в колективній свідомості нашого народу, почасти записали на напівзотлілих аркушах етнографи та парафіяльні священики. Вона зводиться до трьох основних постулатів: щоб вижити як народ, то потрібно, аби більше людей народжувалось, ніж вмирало; батьки...

Фото:   Пушкін в ореолі легенд, або синдром національного психозу

Пушкін в ореолі легенд, або синдром національного психозу

2022-04-10 08:22 | Наша історія

У Тернополі демонтували пам'ятник російському поетові Алєксандру Пушкіну. За словами міського голови, після звірств, які вчинили росіяни на території України, українцям потрібно позбавлятись всього російського.

Фото:

“Міста російської слави”. Ретроспективний погляд з проекцією у майбутнє

2022-04-09 08:22 | Світова

То що ж робити звичайній людині? Як завжди: якщо вона песиміст — вивчати російську мову, якщо оптиміст — англійську, а якщо реаліст — автомат Калашникова. (Ця стаття була написана 26 років тому.)

Фото:

Чи міг саміт «надій і скандалів» 14 років тому в Бухаресті врятувати Україну?

2022-04-06 08:22 | Наша історія

14 років тому у Бухаресті відбувся доленосний для Східної Європи саміт НАТО. Амбітні очікування були на розширення Альянсу за рахунок Албанії, Македонії, Хорватії, України і Грузії. Росія та її агенти впливу зробили все, щоб ефективних кроків Альянсу до цього розширення не відбулося,...

Фото:

Призабуті уроки історії: Добробут потребує Ладу і Захисту

2022-04-02 08:20 | Наша історія

 Високопоставлений французький політик Талейран, міністр в уряді Наполеона, передбачаючи поразку імператора у війні з російським царем, налагодив з останнім довготривалий таємний зв'язок, який пригодився йому, коли поразка Франції стала очевидною.

Фото:  Як брехлива москва редагує історію: початок традиції брехні

Як брехлива москва редагує історію: початок традиції брехні

2022-04-01 08:22 | Наша історія

 Московська держава є майстернею із фальсифікацій та дезінформації упродовж століть. Перше достовірне свідчення “редагування” історії походить з XIV століття – жертвою історичної цензури став найдавніший новгородський літопис.

Фото:  О мародёрстве русских "освободителей" и красных партизан

О мародёрстве русских "освободителей" и красных партизан

2022-03-27 09:21 | Наша історія

В ходе нынешнего вторжения армии РФ в Украину со всех операционных направлений приходят сведения о мародёрстве "освободителей". Например, масс-медиа и соцсети облетели кадры – фото солдата с ценным трофеем – телевизором, а также видео танков, покрытых дополнительным слоем...

Фото:  полковник Иван Богун

Отпор агрессии и наставления полковника Богуна

2022-03-20 09:21 | Наша історія

 «Все они не православные люди, и вообще не христиане, а язычники, собственно, дикари, которые имеют соответствующие обычаи и которым верить никоим образом нельзя»

Фото:

Досвід УПА у боротьбі з окупантами: чи не час знову для «АБН»?

2022-03-17 09:21 | Наша історія

 Під час нинішньої російсько-української війни, яка реально ведеться із 2014 року, а зараз перейшла у фазу широкомасштабного вторгнення росіян на терени України й далі в свідомості наших людей продовжують домінувати стереотипи т. зв. «великої вітчизняної війни», які часто...

Фото:

Репортаж из ада: харьковская тюрьма как зеркало коллективизации

2022-02-24 09:22 | Наша історія

С внутренней стороны высоких стен на Холодной Горе хорошо не жилось никогда. Ибо не для того их строили. Но бывали и совсем черные годы, когда Горе выплескивалось наружу.

Фото:

Николай Капустянский: в шаге от убийства агентами МГБ СССР. Часть 2: Ликвидировать

2022-02-22 09:22 | Персони

Служба внешней разведки Украины публикует вторую часть материалов о сверхсекретной операции органов МГБ СССР в начале 1950-х годов по ликвидации одного из лидеров украинской эмиграции, талантливого военачальника Армии УНР, министра военных дел правительства УНР в экзиле, одного из руководителей...


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]