Фото: Юрій Шевчук. Фото зі сторінки у Facebook

Мовознавець Юрій Шевчук — про позицію мера Харкова Терехова: «Це мовний сепаратизм»

2023-02-05 08:30 | Держава

У мовному питанні Харківський міський голова Ігор Терехов намагається наслідувати свого наставника — Геннадія Кернеса. Як і для попередника, використання української для Терехова виглядає як формальність і зайвий тягар.

Фото:  Чому влада хоче приховати судові рішення?

Внутрішній фронт: Чому влада хоче приховати судові рішення?

2023-02-04 08:34 | Держава

З початком повномасштабної війни Росії в Україні доступ до деяких державних реєстрів закрили чи суттєво обмежили. Серед таких реєстрів – Єдиний державний реєстр судових рішень (ЄДРСР).

Фото: Дерусифікація та декомунізація: Інструкція як змінити назву вулиці

Дерусифікація та декомунізація: Інструкція як змінити назву вулиці

2023-02-03 08:30 | Держава

«Український шлях», «Київський бульвар», «Героїв України» тощо — від початку повномасштабного вторгнення такі назви вулиць, проспектів чи площ з’являються у всьому світі. За даними Міністерства закордонних справ України станом на початок вересня 14...

Фото:

Недоречна законотворчість – мода часу?

2023-01-20 08:30 | Держава

Законодавцям прямо в розпал війни закортіло проекспериментувати з процедурами регулювання підприємницької діяльності. Наслідком чого стало карколомне просування законопроекту 6013 «Про особливості регулювання підприємницької діяльності окремих видів юридичних осіб та їх об’єднань у...

Фото: Oleksii Chumachenko / Anadolu Agency / Getty Images

Лавровий стусан московським попам в Україні

2023-01-11 08:29 | Держава

Тактика, яку обрала за нинішніх умов УПЦ МП, багато в чому пов'язана з особистістю намісника Києво-Печерської лаври, митрополита Павла. Непристойно розкішний спосіб життя і пристрасть до дорогих машин закріпили за ним прізвисько Паша-Мерседес, яке тепер підхопила і західна...

Фото: Нація народжена війною

Нація народжена війною

2023-01-10 08:22 | Держава

 Моє покоління зростало на простому пропагандистському штампі – «аби не було війни». Натомість цим виправдовували нові війни. Не завжди вони були явними та масштабними, адже не йшлося про бойові дії, подібні до Першої та Другої світових війн.

Фото:

Чим запам'ятається українцям Різдво в 2023 році та як оновити вертепних чортів

2023-01-07 08:29 | Держава

Смерть відклала косу й пересіла на комбайн. Небесне воїнства отримує поповнення щодня, наче хтось у Небесній канцелярії оголосив мобілізацію і готується до великої битви.

Фото:

Тарас Возняк: Майбутнє вже входить в нас

2023-01-02 08:22 | Держава

Про що є сенс поговорити тепер, коли гостра фаза війни вже триває десятий місяць? Про війну? Але ж про неї всюди і майже не зупиняючись говоримо вже майже рік. І видається, що про неї вже чи не все сказано. Що ще можна додати? 

Фото:

Післямова до візиту Зеленського у США. Хто є хто на цьому фото

2022-12-31 08:29 | Держава

 21 грудня президент України Володимир Зеленський прибув з робочою поїздкою в США. Результати поїздки начебто успішні. Про неї було чимало сказано і написано як в Україні, так і за кордоном.

Фото: Борис Ґудзяк

Митрополит Української греко-католицької церкви Борис Ґудзяк: "Україна має лик Христа сьогодні, бо віддає життя, щоб було життя"

2022-12-30 08:22 | Держава

"Різдво відбувається сьогодні в Україні. Україна — це один великий Вифлеєм, бо Бог приходить туди, де є темнота, туди, де немає світла, тепла, де є насилля"

Фото: Які матиме наслідки визнання конституційним Закону про перейменування УПЦ

Які матиме наслідки визнання конституційним Закону про перейменування УПЦ МП

2022-12-28 08:29 | Держава

Конституційний суд України після років розгляду визнав конституційним ...

Фото: Олеся Ілащук

“Рука Єрмака”, знов гіпноз чи протекціонізм дурака. Що не так з призначенням нового посла в Болгарію

2022-12-26 08:10 | Держава

Здається що Офіс Президента, чи сам президент знову втрапили в халепу з гіпнотизерами. Новопризначена посол в Болгарії Олеся Ілащук, виявилась без досвіду в дипломатії, але з досвідом гіпноз-терапії та реклами пірамідальних продажів БАДів.

Фото:

Чому ще рано радіти ліквідації "вовчого суду"? Що думають з цього приводу провідні правники та судді

2022-12-15 08:36 | Держава

Немає довіри – немає суду… Ліквідації Окружного адміністративного суду Києва українці чекали роками. Багаторічна інформація про злочинну діяльність голови суду Павла Вовка та суддів з його оточення; співпраця з Портновим та прийняття відверто антидержавних рішень це тільки мала...

Фото: Олігархат в Україні

Олігархат в Україні та діяльність олігархів під час повномасштабного нападу Росії

2022-12-09 08:21 | Держава

Більшість олігархів використовують свій статус і статки, щоб допомогти Україні перемогти у війні проти агресора. Але деякі олігархи, як-от Коломойський, Боголюбов та Новинський, залишилися байдужими і не підтримали Україну жодним чином або публічно не заявили про таку підтримку.

Фото: Коли національний фатум набуває рис благословенного шансу

Коли національний фатум набуває рис благословенного шансу

2022-12-09 08:21 | Держава

Національна єдність майже завжди була слабким місцем в українській історії. А плач Ярославни з приводу фатальної ворожнечі поміж давніми русичами плавно переходив у жалісливі плачі часів Козаччини, Гетьманщини, Розстріляного відродження чи Другої світової.

Фото: Несвяті отці або символ Z на церкві московського патріархату

Несвяті отці або символ Z на церкві московського патріархату

2022-12-06 08:30 | Держава

У перший день зими президент Володимир Зеленський підписав — на виконання відповідного рішення Ради з нацбезпеки й оборони — указ № 820 із досить типовою для такого штибу документів довгою назвою: «Про окремі аспекти діяльності релігійних організацій в Україні і...

Фото:

Чи не зупиниться влада? Московська церква в України за крок до повної заборони

2022-12-04 08:35 | Держава

Церковна проблема, а саме – яскраво виражена антиукраїнська діяльність окремих представників УПЦ (типу не МП) – накопичувалася вже давно.

Фото: У горнилі цієї війни зараз створюється новий український народ

У горнилі цієї війни з нелюдями-московитами зараз створюється новий український народ

2022-12-02 08:21 | Держава

Московити не міняються. А що змінилося від часів різні десь у Батурині, чи Голодомору, чи енкаведистських звірств тут у 1940-х? Що змінилося? Те, що відбувалося в Грозному, в Абхазії, в Грузії, зараз відбувається тут. Щось змінилося? Нічого не змінилося і не міняється.

Фото:

Внутрішній фронт. «Слуги народу» готують основу для дерибану культурної спадщини України

2022-12-01 08:30 | Держава

Що лідерка «Слуги народу» Олени Шуляк сховала у проєкті містобудівної реформи.  Законопроєкту не бачили навіть члени профільного комітету, які його… схвалили

Фото:

Внутрішній фронт: Як і кому продавали російський аміак

2022-11-25 08:34 | Держава

 Україна майже рік бореться з повномасштабною російською навалою. Вітчизняні можновладці невдовзі ухвалили політичне рішення про конфіскацію всіх активів, що належать двом північним сусідам, які об’єднали зусилля для військового вторгнення.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]