Фото:  depositphotos.com / dimaberkut

От 60 и выше: доживают ли украинцы до пенсии?

2018-08-13 08:25 | Страхування

Тема пенсионного возраста часто является основанием для манипуляций со стороны экспертов и журналистов. Благодаря красноречивым заголовкам СМИ формируется общественное мнение, что на пенсию можно особо не рассчитывать, ведь до нее мало кто доживет. Сколько украинцев на самом деле доживает до 60...

Фото:   Цена одного человека

Цена одного человека. Сколько стоит жизнь гражданина Украины?

2012-11-05 08:34 | Страхування

От 1 тысячи до 2 миллионов гривен стоит жизнь украинца. Разброс цен обусловлен отсутствием единой методики оценкии социальным положением граждан: дороже прочих стоит жизнь... народного депутата.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]