60% жителів країн ЄС підтримують постачання зброї в Україну (ОПИТУВАННЯ)
Більшість мешканців країн ЄС, а саме 60%, підтримують подальше постачання зброї в Україну.
Про це свідчить опитування Eupinions, повідомляє DW.
Зокрема, у Німеччині таку позицію підтримує 61% населення. Єдиною країною блоку, жителі якої здебільшого менш активно виступають за подальші постачання зброї Україні, є Італія. Згідно з даними опитування, подібну позицію схвалили 42% опитаних італійців. І навпаки, жителі Польщі найбільш активно підтримують цю позицію — 84% респондентів.
Зокрема, найбільшу підтримку подальшого постачання зброї Україні висловлюють групи населення віком 16-25 та 56-70 років.
При цьому, згідно з даними опитування, частка мешканців країн ЄС, які підтримують постачання зброї в Україну дещо зменшилася за період із березня по червень. За даними соціологів, найбільше така тенденція помітна у Франції, де спад підтримки становить 8%.
Також опитування стосувалося бажання скоротити залежність країн ЄС від російських енергоносіїв. Згідно з даними Eupinions, 72% мешканців країн блоку виступають за те, щоб ЄС став незалежним від енергоресурсів РФ, і для досягнення такої мети вони готові миритись з особистими труднощами.
Зазначається, що найактивніше цю ідею підтримують жителі Польщі (80%) та Італії (76%). При цьому в Німеччині підтримка такої позиції виявилася найнижчою серед усіх країн ЄС: 69%.
Крім того, соціологи запитали жителів країн ЄС про їх ставлення до біженців із України. Згідно з даними опитування, готовність жителів країн блоку прийняти українців, які рятуються від війни, залишається високою.
81% респондентів підтримують такий підхід. При цьому, у березні цей показник був ще на 5% вищим. У Франції падіння готовності до прийняття українських біженців становило 8%, у Нідерландах – 7%, а у Польщі – 6%.
Також європейців запитали про те, що вони думають про вступ України в ЄС. Зазначається, що 66% учасників опитування заявили, що хотіли б бачити Україну членом блоку. Однак рівень схвалення такої позиції в країнах ЄС відрізняється. Для прикладу, у Польщі вступ України в ЄС підтримують 84% респондентів, а в Німеччині та Франції – 60% опитаних.
71% респондентів заявили, що ЄС відіграє важливу роль у вирішенні міжнародних питань. Також 77% опитаних хотіли б бачити США серед союзників блоку.
Дані для опитування Eupinios, яке проводився Фондом Бертельсмана кожні три місяці були зібрані в червні 2022 року. У дослідженні взяли участь 12 тисяч осіб, які проживають на території країн ЄС.
На цю тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 14:07
- Юрій Гудименко: Що не так з українською оборонкою
- 13:55
- "Радянщина" в голові: ані дня без свята - Зеленський запровадив День Управління державної охорони України
- 12:02
- Менеджерів Жеваго судитимуть за незаконний видобуток копалин на 157 млрд гривень
- 11:03
- Ломаченко вклав гроші в російську компанію, власник якої приятелює з Путіним
- 10:17
- 443 тисячі громадян виїхали та не повернулися в Україну у 2024 році
- 10:09
- Бутусов: Поточна оперативна обстановка на фронті
- 09:04
- Нафтовий бізнес рф в Арктиці зупиняється через санкції
- 08:49
- Прем'єр Чехії заявив про кінець імпорту російської нафти
- 08:43
- Bloomberg дізнався про зміст 16 пакету санкцій ЄС проти рф
- 08:00
- Ворог окупував Янтарне та просунувся біля 5 населених пунктів
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.