Адвокат попросив Саакашвілі прийти на одне із судових засідань, щоб громадськість його побачила

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Саакашвілі під сильними медикаментами Фактично, мета вироку не може здійснюватися, ця людина не може відбувати покарання, вона перебуває у [клініці] «Вівамед» у напіввідключеному стані, - про це адвокат колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі Шалва Хачапурідзе заявив у передачі «Політ-місто» на телеканалі « Палітраньюс».

За його словами, в результаті дослідження нігтя Михайла Саакашвілі в його організмі виявлено четверту речовину – миш'як, зазначає Інформаційно-аналітичний портал Грузія Online.

За оцінкою адвоката, стан здоров'я екс-президента дуже важкий, і він клопотатиме перед судом про відстрочку вироку.

«Я попросив Михайла Саакашвілі прийти на одне із судових засідань, щоби громадськість його побачила, і я не виключаю, що він буде на наступному призначеному судовому засіданні. Йому важко пересуватися. У палаті, де він знаходиться, можна зробити 3-4 кроки, і він ходить за допомогою допоміжного засобу. На процес він може з'явитися або на ношах, або в інвалідному візку. Він має кілька провідних діагнозів, наводячи які ми вже створили правову основу для відстрочення вироку. Я також підготував клопотання для звернення до суду.

Говорити про бойовий настрій зайве. Ця людина під сильними медикаментами. Фактично мета вироку не може здійснюватися, ця людина не може відбувати покарання, вона перебуває у «Вівамеді» у напіввідключеному стані», - заявив адвокат.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]