Біля половини американців та європейців вважають, що третя світова війна може початися протягом 5-10 років, - The Guardian

|
Версия для печатиВерсия для печати

Від 41% до 55% респондентів у п'яти опитаних європейських країнах: Великій Британії, Франції, Німеччини, Італії та Іспанії, заявили, що вважають нову світову війну дуже або скоріше ймовірною протягом наступних п'яти - 10 років, і цю думку поділяють 45% американців.

Про це пише The Guardian  із посиланням на опитування YouGov.

Більшість респондентів (від 68% до 76%) заявили, що очікують, що будь-який новий конфлікт буде пов'язаний із застосуванням ядерної зброї, а від 57% до 73% також заявили, що третя світова війна призведе до більших людських жертв, ніж у 1939-1945 роках. Багато хто (від 25% до 44%) вважає, що в ній загине більшість людей у світі.

Більшість людей, від 66% в Італії до 89% у Великій Британії, сказали, що очікують, що їхня країна буде втягнута в таку війну — але лише меншість, від 16% в Італії до 44% у Франції, вважають, що їхні збройні сили будуть здатні їх захистити.

На противагу цьому, 71% американців заявили, що довіряють американським збройним силам. Від 72% до 82% західноєвропейців і 69% американців вважають Росію найімовірнішою причиною нової світової війни, за нею йде ісламський тероризм.

Багато європейців, однак, відчувають те ж саме щодо союзника Європи - США: більшість в Іспанії (58%), Німеччині (55%) і Франції (53%) вважають напруженість у відносинах зі США великою або помірною загрозою для миру на континенті.

На запитання, хто зробив найбільше для перемоги над нацистами, від 40% до 52% у п'яти опитаних країнах відповіли, що США, і від 17% до 28% — Радянський Союз. Однак у Великій Британії 41% респондентів відповіли, що Британія - цю думку поділяють лише від 5% до 11% американців та інших жителів Західної Європи.

Крім того, майже половина німців (46%) вважає, що їхня країна добре впоралася з наслідками воєнних дій з 1945 року, з цією думкою погодилися 49% американців і 58% британців. Респонденти у Франції (34%) та Італії (30%) не були настільки впевнені.

Коли мова зайшла про те, хто зробив найбільше для збереження миру після закінчення війни, більшість (від 52% до 66%) у всіх шести країнах відповіли, що НАТО, при цьому від 44% до 60% опитаних відзначили внесок Організації Об'єднаних Націй як "значний" або "достатній".

Від 45% до 56% західноєвропейців і американців також вважають, що ЄС, створений частково з метою підтримання миру в Європі, зробив значний внесок у відсутність конфлікту.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

19:16
Шахрай і злодій Олесь Довгий заявив про завершення "політичної кар'єри"
18:03
Юрій Касьянов: Як захистити небо
16:05
Тесть голови ДМС за все життя заробив 953 961 гривню, але купив маєток за $120 тисяч
14:03
На Буковині сектанти московського патріархату силоміць захоплюють храми, агентурою керує митрополит упц (мп) Мелетій, очевидний агент ФСБ
13:13
Ворог просунувся біля 5 сіл на Сумщині та Донеччині - DeepState
12:58
Удар по Києву: число жертв у столиці зросло до 26
12:53
Трамп вкотре збрехав: Моді заявив, що Індія і Пакистан досягли перемир’я без посередництва США
12:08
"Піхота на межі, оборона на папері, а рішення – лише під тиском суспільства", – Юрій Бутусов, піхотинець
11:45
Рада ухвалила законопроєкт про множинне громадянство в Україні. Це порушення Конституції та злочин проти Держави
10:05
Трагічні наслідки корупції та брехні української влади: перед наступом РФ на Сумщині були повністю відсутні фортифікації там, де зараз тисне ворожа піхота, - DeepState

Підписка на канал

Новини партнерів

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]