Бюро економічної безпеки (БЕБ) не окупається Україні (результати року)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Крім іншого, в БЕБ не квапляться закривати кримінальні справи - скоріш за все, таким чином "заробляють" на закритті кримінальних проваджень, як це робила славнозвісна "податкова міліція".

За 2023 рік Бюро економічної безпеки (БЕБ) забезпечило відшкодування у розмірі 544, 4 млн, натомість утримання органу коштувало держбюджету 757, 9 млн грн. Про це свідчить дайджест про роботу БЕБ, на який посилається народний депутат Ярослав Железняк.

«Тільки за грудень 57 (!) закритих кримінальних справ по нелегальній ігорці. Це прям космос, бо за всі попередні 11 місяців Бюро закрило лише 6 таких порушень, і тільки два дійшли до суду. Але звичайно може там і знайшли методику реактивного підвищення ефективності. Хоча тоді дивно, що не було чергового «переможного» посту на їх каналі», - підсумував він.

Він також розповів про інші неправомірні дії, якими не гребують в БЕБ.

«В нашому черговому дайджесті по БЕБ експерти ЦЕС та AbtBritain розписали, як Бюро оформлює секретарів на посади детективів та проводить медкомісії ймовірно для пошуку підстав «загубити» частину співробітників», - написав депутат.

«Аргумент»


На цю тему:

 

 

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]