Демобілізацію виключили із законопроєкту про мобілізацію на прохання Сирського та Умєрова (ДОКУМЕНТ)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський написав Міністру оборони Рустему Умєрову лист, в якому запропонував розглянути положення про демобілізацію окремо від урядового закону про мобілізацію.

Про це інформує Цензор.НЕТ.

Редакція має в розпорядженні лист Олександра Сирського до Рустема Умєрова, в якому наголошується на необхідності невідкладного внесення законодавчих змін щодо вдосконалення питань проходження військової служби та мобілізації і запропонував розглянути це положення в окремому законопроєкті.

"Разом з тим, окремі положення законопроєкту, з огляду на значну кількість депутатських правок, потребують більш детального аналізу та додаткового вивчення. 3 урахуванням зазначеного пропонується питання підстав звільнення з військової служби, а також запровадження на законодавчому рівні ротації військовослужбовців унормувати окремо шляхом розгляду в іншому законопроєкті", - йдеться в листі Головнокомандувача.

Умєров погодився з пропозицією Сирського та звернувся з відповідним листом до Кабінету Міністрів.

"Окремі положення законопроекту, з огляду на значну кількість депутатських правок, потребують більш детального аналізу та додаткового вивчення... 3 урахуванням зазначеного пропонується питання щодо підстав звільнення з військової служби та запровадження на законодавчому рівні ротації військовослужбовців унормувати окремо в іншому законопроєкті... Враховуючи викладене, пропонується ініціювати перед Верховною Радою України питання щодо можливості виключення вищезазначених положень із законопроєкту та включення до прикінцевих положень цього законопроєкту норми, яка б передбачала доручення для Кабінету Міністрів України внести відповідний законопроєкт з цих питань на розгляд Верховної Ради України", - зазначив Умєров.

На засіданні Кабміну, яке відбулось 9 квітня, пропозицію було прийнято. Протокол засідання наведено нижче.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]