Фінляндія одночасно скасувала пасажирське та вантажне сполучення з росією


Фінляндія поряд зі скасуванням залізничного пасажирського сполучення з країною-агресором Росії, призупиняє вантажні залізничні перевезення з росією.
Про це овідомляє ЦТС із посиланням на інформацію АТ УЗ.
"Укрзалізниця" закликає й надалі продовжувати залізничну блокаду росії та прискорити ухвалення рішення щодо зупинки транзитного маршруту між Китаєм та Польщею, яка проходить через росію та білорусь", - йдеться у повідомленні.
Крім того, "Укрзалізниця" закликала в офіційному листі членів Організації співробітництва залізниць припинити перевезення з росією та усунути її представників від участі у міжнародних організаціях та позбавити права приймати будь-які рішення.
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 21:03
- У Британії посадили шістьох шпигунів рф з Болгарії
- 20:52
- Ворог повідомляє про захоплення Котлярівки біля кордону із Дніпропетровщиною, ОСУВ "Хортиця" розповідає про бої
- 20:00
- У вівторок Україну омиють дощі з грозами, вдень до +19°
- 19:03
- Військові на фронті знову отримали порохи "вкрай низької якості" у нових мінометних пострілах (ФОТО)
- 19:02
- ПЦУ вперше молилася у київському храмі св. Кирила
- 18:44
- Обов’язкову евакуацію готують ще з двох сіл на Сумщині
- 18:27
- Трамп може прибути у Стамбул на зустріч Зеленського й Путіна
- 17:04
- Головного рабина Буковини суд визнав шахраєм
- 16:53
- Правоохоронці ліквідували підпільне виробництво сигарет кримінального сімейства Мамоян, яке безкарно паразитує на Україні з 1993 року
- 16:07
- Руслан Кравченко: «Часто з бізнесом бракує просто чесної розмови: "Ти тут трохи недоплатив. Вибач, маєш виправити"