Forbes склав рейтинг найбільш збіднілих мільярдерів росії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Журнал Forbes склав рейтинг російських мільярдерів, які втратили найбільше грошей за останній рік. Найсильніше постраждали підприємці Олексій Мордашов, Вагіт Алекперов та Сулейман Керімов. Найменше за 2021 рік зменшився стан бізнесменів Романа Абрамовича та Володимира Лісіна.

Топ-10 за версією видання:

Голова ради директорів ПАТ «Северсталь» Олексій Мордашов: за рік його статки скоротилися на $15,9 млрд — з $29,1 млрд до $13,2 млрд.

Співвласник ЛУКОЙЛу Вагіт Алекперов: за рік його статки скоротилися на $14,4 млрд — з $24,9 млрд до $10,5 млрд.

Акціонер золотодобувної компанії «Полюс» Сулейман Керімов та його сім'я: за рік їхній стан скоротився на $11,4 млрд — з $15,8 млрд до $4,4 млрд.

Генеральний директор Wildberries Тетяна Бакальчук: за рік її статки скоротилися на $10,9 млрд — з $13 млрд до $2,1 млрд.

Голова правління ПАТ «Новатек» Леонід Міхельсон: за рік його статки скоротилися на $10,9 млрд — з $24,9 млрд до $14 млрд.

Голова ради директорів Континентальної хокейної ліги Геннадій Тимченко: за рік його статки скоротилися на $10,7 млрд — з $22 млрд до $11,3 млрд.

Президент холдингу «Інтеррос» Володимир Потанін: за рік його статки скоротилися на $9,7 млрд — з $27 млрд до $17,3 млрд.

Генеральний директор Arrival Денис Свердлов: за рік його статки скоротилися на $9,2 млрд — з $10,6 млрд до $1,4 млрд.

Голова ради директорів НЛМК Володимир Лісін: за рік його статки скоротилися на $7,8 млрд — з $26,2 млрд до $18,4 млрд.

Власник інвестиційної компанії Millhouse Роман Абрамович: за рік його статки скоротилися на $7,6 млрд — з $14,5 млрд до $6,9 млрд.

Чимало з перерахованих вище підприємців потрапили під західні санкції, запроваджені після початку військової спецоперації в Україні. Акції їхніх компаній обвалилися, активи мільярдерів заморожені за кордоном.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]