FPV-дрони та поточна стратегія росіян
"Зараз стратегія кцп наступна. Виявлення наших СП та ВОПІв. Потім починається знищення наших позицій ФПВі дронами. Причому кількість навіть не рахується. Атаки відбуваються до повного знищення бліндажів, або укриттів о/с. Одночасно застосовуються різні системи скидів. Від "Горинича" з 82 мінами, до звичайних "Мавіків" з більш легким боєприпасом. У рідких випадках застосовується газ, щоб примусити бійців покинути укриття. Після чого наноситься масований удар дронами різних типів. На глибіну від 3 км. І глибше окупант застосовує КАБи, артилерію, Ланцети.
Швидкість розвитку ударних беспилотних систем у ворога - шалена. Вони вже літають на частотах, недосяжних нашими засобами протидії. Впевнений, що вони максимум за півроку впровадять систему "Рой" зі штучним інтелектом.
ФПВі дрон кцпів, який заплутався в наших сітках, працює він на частоті 1240Mhz На фото (вгорі: - ред.). Щоб ви розуміли, потолок работи РЕБ якій був у нас 1200Mhz.
І той нам купили волонтери, за що велике дякуємо.
Також для порівняння, не всі наші підрозділи перейшли межу 750Mhz.
Жодних секретів тут немає, бо радіоелектронна розвідка кцп є на дві голови вищщою за нашу. Вони все бачать і успішно цим користуються.
Ми літаємо на 7-ках, а ворог вже давно перейшов на 10-ки. В чому різниця? У вазі, яку несе дрон. Оператор може обирати чи встановити більш потужну батарею, щоб більше часу бути у повітрі і відповідно більшу відстань подолати. Або більш потужний боєпріпас, який збільше верогідність ураження наших бійців.
Втрати о/с: 70% це ураження ФПВі або скидами ворога. Ворог має повне господство при застосуванні ФПВі. Статистика приблизно 1 до 7. 1 це наш :).
Шляхи рішення цієї ситуації є і їх достатньо багато, і можливо це все переломити. Але для цього треба швидкість прийняття та гнучкість у рішеннях. А зараз нам застебують шльом совкових правил та душать паперами. Відповідно підрозділи не мають можливостей швидкого запровадження нових сістем.
Більшого за розміром ворога можна перемогти або більшим розміром, чого в нас немає. Або швидкістю, тут нам треба попрацювати."
Автор: Олексій Герман, військовослужбовець
(Джерело).
Юрій Касьянов: Мільйон дронів у російському Іжевську. Вже
"Повідомляється, що одна з компаній ворога - "Іжевські безпілотні системи" - збільшить виробництво дронів у 2024 році в десять разів. Для цього побудовано виробничий комплекс площею 5800 кв. м, обладнаний верстатами з ЧПУ і створено додатково 360 робочих місць.
Дрони на кухні, кажете? Ну-ну..."
(Джерело).
На цю тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 20:00
- Погода в Україні на 5 червня: п'ятниця буде теплою
- 19:02
- Сили безпілотних систем уразили два російські локомотиви у Криму
- 18:06
- "Це абсурд": навіть Лісового обурило бажання нардепів зробити математику необов’язковою на НМТ
- 17:01
- Порошенко і Зеленський поспілкувалися російським матюччям
- 16:49
- У Києві знесли пам’ятник Михайлу Булгакову
- 15:10
- Сирський і ГУР доповіли українцям про успіхи ворога. Про 3000 "Фламінго" вони мовчать
- 14:12
- Закрили сфальсифіковану СБУ справу про держзраду проти детектива НАБУ Гусарова
- 13:13
- РФ може напасти на країни Балтії до кінця 2028 року - головнокомандувач ЗС Латвії
- 12:08
- Сергій Гнезділов: Три головні помилки командування
- 11:04
- Железняк: Як "Династію" хотіли врятувати від арешту








