Геть Гетманцева! Підприємці почали збір підписів під листом до Зеленського

|
Версия для печатиВерсия для печати

У мережі розпочався збір підписів під листом до Президента України Володимира Зеленського, який ініціювала низка СЕО українського бізнесу, з вимогою негайно усунути з посади голови Комітету у Верховній Раді та з посади Секретаря Національної ради Відновлення.

Лист ініціювали СЕО низки українських компаній.

 

Крім цього, лист вже підписало близько трьох сотень директорів. засновників, власників українських компаній, а також - фізичних осіб-підприємців.

У листі Данила Гетманцева називають марксистом, уособленням соціалістичного підходу, прихильником радянського способу життя та послідовним противником економічної свободи.

Зазначається, що навіть попри те, що війна завдала потужного удару по бізнесу, Данило Гетманцев продовжує реалізовувати курс на підвищення податків. Бізнес, який сприйняв як позитивний сигнал суттєве пом'якшення регулятивного та податкового навантаження з початком війни, тепер, після низки заяв Гетманцева, почав відмовлятися від інвестиційних проєктів в Україні і переносити їх в європейські країни.

Зазначається, що перебування Гетманцева на посаді Секретаря Національної ради Відновлення, на яку покладено завдання визначення економічної політики, у тому числі політики післявоєнного відновлення України, буде значним стримуючим фактором.

"Він є послідовним противником економічної свободи, прихильником жорсткішого державного регулювання та придушення підприємницької ініціативи. Наукові праці та професійна діяльність таваріща Гетманцева переконливо свідчать, що він є активним прихильником марксистських, соціалістичних ідей та радянського способу життя, противником ринкової економіки та пов’язаних із нею прав і свобод, що іде в розріз інтересам країни. Дії таваріща Гетманцева на посаді голови Комітету наносять нищівну шкоду як економіці України, так і її репутації", - зазначається в листі.

"Просимо вас негайно усунути Гетманцева", - зазначають підприємці.

Текст листа наразі доступний у сервісі Гугл-документи.

Підписати його можна, заповнивши спеціальну форму.

Нагадаємо, три тижні тому Данило Гетманцев сколихнув Україну ініціативою повернути ввізне мито на товари та автомобілі вже найближчим часом. Ця пропозиція прозвучала практично з одночасно оприлюдненою статистикою, що за час бойових дій на території України громадяни втратили понад 90 тисяч особистих автомобілів. Законопроєкт був розроблений, зареєстрований та винесений на розгляд парламенту у рекордні терміни.

Ініціатива несподівано заглухла у день, коли законопроєкт мав голосуватися в парламенті. До Верховної Ради прийшов Президент Володимир Зеленський, і не уточнюючи на публіку, що саме викликає його невдоволення, порадив депутатам не спамити непотрібними законопроєктами, а ухвалювати справді необхідні для держави рішення.

Крім того, ZN.UA писала про нинішній крутий розворот влади від лібералізації до фіскалізації, який позбавлений будь-якого сенсу. Він завдасть непоправної шкоди залишкам реального сектору, при цьому взагалі не допоможе хоч якось збалансувати наш поточний бюджет. І ми здивувалися б цьому необачному рішенню, якби не одне "але": його ідеолог — Данило Гетманцев, який планомірно та наполегливо шкодить українській економіці, і йому не соромно.  Читайте про це в матеріалі Юлії Самаєвої - "А давайте Гетманцев просто піде" - Чому поплічник Сівковича Гетманцев - це та сама "русня" і ворог України.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]