Ігнат: Маємо замінити усі наші радянські ЗРК на сучасні західного зразка

|
Версия для печатиВерсия для печати

Україні потрібно замінити усі радянські зенітно-ракетні комплекси на сучасні західного зразка, і ми над цим працюємо.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону "Єдині новини" повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

"Ми маємо замінити усі наші радянські ЗРК на сучасні західного зразка. І Україна веде перемовини із західними партнерами про надання нам різних зенітно-ракетних систем", - сказав Ігнат.

За його словами, йдеться не лише про Patriot, а й інші комплекси та установки. Серед них - SAMP-T (НА ФОТО) - зенітно-ракетний комплекс дальньої дії. "Вже хочеться бачити його в бойовій роботі. Він має доволі-таки вражаючі характеристики, і ми сподіваємось, що на практиці він буде не гірший за Patriot, знищуватиме крилаті та балістичні ракети і навіть авіаційну техніку", - зазначив речник Повітряних сил.

Крім цього, підкреслив він, досить ефективними є ЗРК IRIS-T SLM та NASAMS- зенітно-ракетні комплекси середньої дії. "Ці комплекси теж будуть розвиватися, і, як запевняють партнери, ці системи матимуть ракети більшого радіуса дії", - повідомив Ігнат.

Фото з відкритих джерел

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]