Інформаційні атаки на військових: дискредитація заради політичних інтересів?

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Нещодавня критика військового керівництва України, зокрема з боку Мар’яни Безуглої, викликала хвилю обговорень у медіа та серед експертів. Деякі з них вбачають у цих заявах ознаки інформаційно-психологічних операцій (ІПСО), які можуть бути пов’язані з кремлівськими наративами.

Політолог Володимир Цибулько в ефірі “Прямого” зазначив, що заяви Безуглої синхронізуються з заявами генерала Буданова про початок ІПСО Росії проти українського військового та політичного керівництва, зазначає видання Novyny.org. Він вважає, що дії Мар’яни Безуглої є продовженням кремлівських інформаційних моделей, а також критикує владу за недостатню увагу до її заяв.

Одночасно політтехнолог Олексій Голобуцький вказав на те, що влада розпочала інформаційну кампанію з дискредитації українських військових. Він зазначив, що починаючи з січня, в медіапросторі поширюються негативні наративи щодо військового керівництва, спочатку щодо Залужного, а зараз щодо Сирського. Голобуцький впевнений, що ці дії спрямовані на формування негативного ставлення суспільства до військових, щоб у майбутньому запобігти конкуренції з політичними силами, які можуть бути сформовані ветеранами війни.

Експерти також згадують про останні заяви Мар’яни Безуглої з критикою військових, що, на думку Голобуцького, є частиною технологічної діяльності влади. Він вважає, що чинна влада намагається нав’язати негативне ставлення до військових, щоб уникнути конкуренції з політичними силами, які можуть бути представлені або очолювані військовими.

Таким чином, обидва експерти погоджуються, що влада використовує інформаційні кампанії для дискредитації військових з метою захисту своїх політичних інтересів. Це може мати негативні наслідки для обороноздатності країни та суспільної єдності в умовах триваючої війни.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]