Кадровий голод у судовій системі становить до 4 тисяч суддів - Голова Верховного суду

|
Версия для печатиВерсия для печати

На думку голови ВС, це дуже великий пласт роботи, яким потрібно якнайшвидше починати займатися.

Очільник Верховного суду України Станіслав Кравченко, під час брифінгу керівників Верховного суду, на якому були присутні також голови всіх касаційних судів ВС заявив, що офіційна цифра у дві тисячі суддів, що існує на сьогодні, потребує уточнення Державної судової адміністрації. 

"Я наведу тільки один приклад, — уточнив Кравченко. — У 2012-му році було запроваджено інститут слідчого судді, як особи, яка спеціально уповноважується на здійснення контролю за дотриманням прав і свобод сторін кримінального провадження під час досудового розслідування. За розрахунками ДСА потрібно було добрати в систему 1 100 суддів. І нічого цього за ці роки зроблено не було. Плюс — зараз ви бачите йде процес масового звільнення суддів, а призначень немає".

На думку голови ВС, це дуже великий пласт роботи, яким потрібно якнайшвидше починати займатися.

Кравченко також відповів на запитання журналіста щодо інституційної потужності ВРП, на яку, крім добору суддів, чекають перевірки суддів ВС та інших судів на виконання рішень РНБО після арешту Князєва, плюс — 10 тисяч дисциплінарних скарг. «Можна поставити які завгодно цілі і завдання перед ВРП, але це може дестабілізувати роботу ВРП і вплинути на якість. Чи є у ВРП така можливість, щоб усе це потягнути?»,  — запитала журналіст ZN.UA

"А хіба у ВРП є вихід?  — парирував Кравченко. —  Добір суддів це насамперед функція ВККС. І якщо нова комісія якісно впорається зі своїми завданнями, то сама процедура призначення ВРП не така й довга. Подання президенту, указ, присяга. Ситуація в системі дійшла до того, що в нас просто вже немає ні часу, ні ресурсу".

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

19:56
Трамп заявив, що має спільну точку зору з Зеленським щодо необхідності завершити війну
18:31
Херсонська обладміністрація планує укласти договір з компанією, яка вже дурила державу
17:08
Директор заводу з поплічниками вкрали 36 млн грн на закупівлі запчастин для літаків ЗСУ
16:15
Харківську фірму, яка пережила російські обстріли, знищила повінь у Чехії
15:03
В Ніжині один з керівників райуправління поліції вбив військового
14:38
Пʼяний топ-чиновник з НБУ грозився "прострелити ноги" військовому
13:44
Рашисти завдали удару по відділку поліції у Кривому Рогу: загинула жінка
12:38
На Вінниччині затримали агента рашисів, який їздив за колонами ЗСУ, щоб дізнатися їхні маршрути і скоригувати по них удар
11:43
Ліки в Україні додатково захищатимуть від фальсифікації 2D-кодуванням
10:21
Британія передасть Україні більше самохідних гаубиць AS90

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]