Країни НАТО домовилися не постачати Україні деякі види озброєння — ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

У НАТО бояться ризику виникнення прямої конфронтації з рф, тому там вирішили не постачати Україні деякі види озброєння.

Насамперед йдеться про танки та бойові літаки, пише агенство DPA, яке цитує ZEIT ONLINE.

ЗМІ називають це неформальною домовленістю. В Альянсі бояться, що якщо почнуть передавати Україні це озброєння, РФ наважиться на військові заходи у відповідь. 

У Берліні знають про цю домовленість. Про це заявив прессекретар з оборонної політики парламентської групи СДПН Вольфганг Гельміх: "Комітет з оборони був повністю проінформований про це в середині травня". 

При цьому в самому НАТО стверджують, що країни-члени Альянсу самостійно приймають рішення про постачання Україні озброєння. Тому держави й дотримуються цієї неформальної домовленості, позаяк у них є побоювання, що в разі прямої агресії РФ вони не отримають одностайної підтримки партнерів по Альянсу. 

"З цієї причини Польща, наприклад, понад два місяці тому утрималася від постачання в Україну радянських винищувачів МіГ-29", - пише DPA. 

ЗМІ нагадує, що постачання цих літаків в Україну ще в березні вважали "сценарієм високого ризику". Про це, наприклад, заявляв головнокомандувач збройних сил США в Європі Тод Деніел Волтерс.

Журналіст видання BILD Джуліан Ропкі звернувся до НАТО з коментарем щодо цієї інформації. На це в Альянсі відповіли досить розмито: "Доставка конкретних видів озброєння є національним рішенням. Союзники продовжують надавати значну військову допомогу Україні, включаючи західне озброєння. Німеччина надала Україні тисячі одиниць озброєння, включаючи зенітні та протитанкові ракети. Ми також вітаємо рішення Німеччини забезпечити Україну артилерією та танками протиповітряної оборони. Україна має фундаментальне право на самооборону, і, як сказав генеральний секретар НАТО, Україна може виграти цю війну".

На фото: німецький танк "Леопард" міг би значно підсилити ЗСУ

На цю тему:

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

14:10
Двох виродків, які допомогли ДТЕК обікрасти українців на 38 млрд гривень, ВАКС звільнив від відповідальності
12:01
Чому Польща так довго вирішує долю українських біженців
10:12
Президент України підписав указ, який закриває доступ військових до онлайн-казино - за це боровся сержант Павло Петриченко, який загинув у Донбасі
08:01
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 20 квітня
20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]