Лідер Ічкерії: чеченські добровольці з Європи готові зі зброєю воювати за Україну

|
Версия для печатиВерсия для печати

Лідер Чеченської Республіки Ічкерія Ахмед Закаєв запропонував президентові України Володимирові Зеленському підписати угоду про військову співпрацю між двома сторонами, завдяки якій чеченські добровольці з Європи та самої України воюватимуть із Росією.

Про це повідомляє Україна молода. Закаєв записав своє відеозвернення в Бельгії після засідання там державного комітету деокупації Чеченської Республіки Ічкерія.

 Як відомо в Європі проживають більше 300 тисяч чеченців.

Закаєв заявив, що головним питанням їхнього засідання було надання допомоги братньому українському народу у війні проти російського агресора. Він відзначив, що 90% членів державного комітету деокупації ЧРІ мають багаторічний досвід війни проти Росії і хочуть йти воювати за свободу українського народу.

"У зв’язку з цим я звертаюся до верховного головнокомандувача України, президента Зеленського. Підтримуючи український братній народ у боротьбі за незалежність і рішуче засуджуючи віроломний напад Росії на Україну, державний комітет деокупації ЧРІ ухвалив таке рішення: комітет готовий приступити до формування добровольчих загонів із числа громадян ЧРІ для відправлення до України", – сказав голова уряду ЧРІ.

Він пояснив, що задля цього уряд ЧРІ повинен підписати угоду з Україною про воєнну співпрацю. Це необхідна процедура, щоб чеченські добровольці були захищені Женевською конвенцією.

"Ми будемо раді зробити свій вклад у справедливій війні українського народу", –­ наголосив Закаєв.

Він також повідомив, що готовий прибути до будь-якої точки України для вирішення цього питання.

Нагадаємо, на Київщині у районі Гостомелю українські військові розгромили колону 141 моторизованого полку Росгвардії Чечні. Окрім «кадирівців», ліквідували його командира – соратника Рамзана Кадирова Магомеда Тушаєва.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]